Servisné služby zákazníkom

Využite ponuku našich servisných služieb a vyberte si presne to, čo potrebujete.

Dozor pri prvom spustení servopohonov v prevádzke

Firma Regada Vám ponúka pomoc odborných pracovníkov, ktorí Vám budú k dispozícií v prípade problémov pri prvom spustení. Rovnako môžu na Vaše požiadanie skontrolovať správnosť zoradenia a požadovaných funkcií servopohonov ešte pred oživením prevádzky.

 

Zapojenie a odskúšanie servopohonov

Ponúkame Vám vykonanie zapojenia servopohonov a následného odskúšania ich chodu. Pri zapojení firmou Regada sa Vám záruka predĺži o 1 rok.

Zapojenia a spustenie servopohonov Rematic - inštruktáž

Poskytujeme inštruktáže pre nasadenie servopohonov Rematic priamo u vás. Naša dozorná inštalácia predlží záruku o 1 rok a umožní vám účasť na kurzoch a seminároch pre rôzne typy servopohonov.

 

Nasadenie servopohonov na armatúry a ich spustenie

Firma Regada Vám poskytne pomoc pri inštalácii nových servopohonov na armatúry. Zabezpečíme nasadenie, usporiadanie a prvé spustenie. Táto služba zahŕňa aj predĺženie záruky o 1 rok. Pri objednávke servopohonov na výmenu starých Vám poskytneme konzultáciu pre správne mechanické a elektrické pripojenie a výber vhodného servopohonu.

Pozáručné opravy u zákazníka

Ak sú Vaše servopohony v prevádzke dlhý čas a vypovedali mu niektoré funkcie alebo sa opotrebovali niektoré časti, firma Regada Vám na požiadanie podľa predbežného zistenia poruchy vykoná jeho opravu priamo v prevádzke alebo ho vymení za nový. Ak by si oprava vyžadovala väčší zásah ktorý nie je možné vykonať v prevádzke, zoberieme ho na opravu k nám do výrobného závodu.

 

Náhradné diely

Pokiaľ máte svojich pracovníkov určených pre údržbu a opravy servopohonov zručných alebo sú pre túto činnosť zaškolení vo firme Regada, potom Vám pomôžeme s dodaním náhradných dielov. Tieto Vám zašleme buď priamo zo skladu alebo ich pre Vás vyrobíme v čo najkratšej dobe podľa obtiažnosti výroby.

Ponuka pozáručných opráv v Regade

Ak vám vypovedali vaše servopohony službu a myslíte, že by mohli po oprave naďalej fungovať, zdemontujte ich z armatúry a zašlite ich k nám na opravu. My ich prezrieme a vypracujeme Vám cenovú ponuku za opravu. Ak bude oprava po zhodnotení jeho stavu presahovať 50 % nákladov z nového pohonu odporučíme Vám kúpu nového. Po oprave získate polročnú (ročnú) záruku na vymenené dielce.

 

Ponuka údržby servopohonov a periodických prehliadok

Ak nemáte vlastnú údržbu alebo sa nevyznáte v servopohonoch a chcete aby všetko fungovalo správne, môžete si objednať vykonávanie periodických prehliadok. Zaručíme Vám, že Vaša prevádzka bude stále funkčná.

Školenie servisných pracovníkov

Pozri ponuku školení na tejto stránke.

Kontakt

Dobrý deň, volám sa Martin a som tu pre vás.

Ing. Martin Miškiv-Pavlík, PhD.