• Slovensky
  • English
  • Русский
  • Magyarul
  • Česky

Aktuálne ponuky práce: (1)

1. Strojárenský zlievač

Náplň (druh) práce:
- zhotovovanie modelov slúžiacich ako vzor pri výrobe odliatkov
- zhotovovanie jednorázových a trvalých zlievačských foriem
- obsluhovanie taviacich strojov a zariadení s cieľom roztaviť kov na požadovanú teplotu
- zhotovovanie tvarovo zložitejších súčiastok a polovýrobkov odlievaním roztaveného kovu do pieskových, keramických a kovových foriem
- vyberanie surových odliatkov z foriem po ich vychladnutí
- odstraňovanie zvyškov formovacích materiálov z povrchu surových odliatkov
- obrusovanie, hladenie a iné opracovávanie hrubých odliatkov

Pracovné miesto vhodné aj pre: absolventa

Ponúkané výhody:
- práca v stabilnej firme
- možnosť získať neoceniteľné poznatky a skúsenosti
- príspevky na DDP

Pracovné podmienky:
- trojzmenný pracovný režim
- nočná práca

Požadované vzdelanie: nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti Všeobecné spôsobilosti:
- samostatnosť
- technická gramotnosť
- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť

Osobnostné predpoklady: praktické myslenie

Kontakt:

tel.: +421 907 931 911; +421 51 7480 441
mail: sopkova@regada.sk

O firme:

Spoločnosť REGADA, s.r.o. v súčasnosti zamestnáva 150 zamestnancov. S našim dynamickým rozvojom súvisí aj stála potreba nových, kvalifikovaných a motivovaných pracovníkov.

Záujmom našej spoločnosti ako zamestnávateľa je trvalé zlepšovanie pracovných podmienok, vzdelávanie, podpora odborného rozvoja, iniciatívy zamestnancov a využívanie ich potenciálu smerovaného na technické, výrobné a prevádzkové zdokonalenie.

Na základe našich takmer pätnásťročných skúseností vieme, že kvalifikovaní a motivovaní zamestnanci sú základom nášho úspechu, preto je vzdelávanie zamestnancov jedným z ťažiskových procesov riadenia systému manažmentu kvality a firemnej kultúry.

Našim zamestnancom ponúkame:

  • zaškolenie
  • prácu v dynamickom a úspešnom kolektíve
  • kariérny rast
  • možnosť účasti na rozvojových projektoch
  • komplexný a perspektívny štýl vedenia
  • finančné ohodnotenie so zameraním na motivačnú zložku

Od našich zamestnancov očakávame:

  • vysoké pracovné nasadenie
  • kvalitu
  • flexibilitu a kreativitu
  • loajalitu a profesionálny prístup

Ponúkame príležitosť pre skúsených odborníkov i absolventov škôl rozvíjať a budovať svoju kariéru a aktívne sa podieľať na úspechu našej spoločnosti.